Miody Smaki z Roztocza - Recenzja


Ostatnio miałam okazje skosztować miodów SMAKI Z ROZTOCZA. Jest to miód który podobno pochodzi z najczystszej krainy geograficznej Polski z województwa lubelskiego.

Firmę założyło 4 pszczelarzy który kochają naturę, ekologię i zawsze stawiają na jakość. W dzisiejszych czasach coraz ciężej jest zdobyć miód taki który smakuje i jest w pełni naturalny. Przykre jest to że coraz więcej osób stara się oszukać smak i jakość.... więc tym bardziej cieszę się że po raz kolejny udało mi się trafić na miody solidnie zrobione... i ten niepowtarzalny smak...

Otrzymałam paczuszkę a w niej 4 słoiczki po 400g:

- miód nektarowy kremowy wielokwiatowy z pasieki od Pana Marcina z Rogózna
Pyszny kremowy miód muszę przyznać że ostatnio kremowe miody są u mnie numerem jeden, bardzo dobry zdecydowanie najsłodszy z tych które otrzymałam.

- miód rzepakowy  z pasieki Pana Jarosława z Zamościa
Delikatny, kremowy miód, odczuwalny aromat rzepaku. Idealny na choroby układu oddechowego, wspomaga wątrobę, serce, naczynia wieńcowe. Miód ten wpisuje się idealnie dla osób mających podwyższone ciśnienie. Jeśli mowa o smaku to mój faworyt.

- miód fasolowy z pasieki od Pana Łukasza z Tyszowiec
Żyję już trochę na tym świecie, kocham miody... i używam ich bardzo dużo, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji spróbować tego smaku. Smak okazuję się całkiem inny niż wszystkie miód z reguły kojarzy się każdemu ze słodyczą a ten miodek chowa w sobie odrobinę kwaskowatego posmaku... co sprawia że na prawdę przyjemnie się go zajada. Miód ten ma także wielki wpływ na nasze zdrowie. Pozytywnie wpływa na florę bakteryjną jelit i żołądka, ma silne działanie przeciwnowotworowe, wspomaga układ odpornościowy i działa pozytywnie na układ trawienny.

- miód mniszkowy z pasieki od Pana Adama z Kraczewa
Także bardzo pyszny miód kolejny dość słodkawy, bogaty w swoim działaniu... wspomaga reumatyzm, wątrobę, niedokrwistość.

Wszystkie miody okazały się przepyszne, naturalne... i to najważniejsze. Jeśli macie tak jak ja i stawiacie na jakość polecam wam zajrzeć na stronę sklepu

https://www.smakizroztocza.pl/

znajdziecie tam różnego rodzaju miody, wedle tego co lubicie, każdy miód ma dodany opis dzięki czemu możecie dowiedzieć się który z miodów idealnie wpisze się w wasze dolegliwości.
Ja kocham wszystkie miody wiec sama niebawem udam się na zakupy.

dodatkowo na stronie sklepu dostępne są naturalne świece, pyłek pszczeli, propolis, oleje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 * * * DZIŚ JA GOTUJE * * * , Blogger